Protez

Protez

Diş protez uygulamaları, eksik dişlerin yerine geçmesi için yapılan yapay diş modelleridir. Diş protezleri Tam ve Bölümlü olmak üzere iki şekilde uygulanır.
AÇIKLAMA Diş protez uygulamaları, eksik dişlerin yerine geçmesi için yapılan yapay diş modelleridir. Diş protezleri Tam ve Bölümlü olmak üzere iki şekilde uygulanır. 1- Tam Diş Protezi Tam diş protezi ağızda hiç diş bulunmadığı durumlarda uygulanan, damaklar üzerine oturan takılıp çıkarılabilen hareketli protezlerdir. Ölçü alınmasıyla birlikte 4-5 seansta tamalanır ve yapımı yaklaşık olarak 2 haftada tamamlanır. 2- Bölümlü Diş Protezi Bölümlü diş protezi kaybedilen diş sayısının fazla olduğu sabit protez yapılamayan durumlarda yapılan boşluğun önündeki veya arkasındaki dişlerden destek alan hareketli protezlerdir.
Protez
SOSYAL MEDYA
YENİKÖY DENT Köybaşı Cad. Kapalı Bakkal Sk. No:16/1 Yeniköy - Sarıyer / İstanbul Tel : 0212 223 9410 Gsm: 0545 603 4475 E-posta: info@yenikoydent.com Web: www.yenikoydent.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Protez
Hemen Arayın