KLİNİĞİMİZ

Hakkımızda

YENİKÖY DENT Kuruluşundan bugüne, teknolojik ve bilimsel çalışma düzeyini sürekli artırmayı ve kendini yenilemeyi ilke edinen Yeniköy Dent; gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla sektörünün önde gelen klinikleri arasında yer almak için her geçen gün daha da fazla çalışmaktadır. Yeniköy Dent, yüksek standartlarda hizmet kalitesi ve yenilikçi anlayışı doğrultusunda, hastalarına geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Hasta ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ve sektörel deneyimi ile faaliyetlerini geliştirerek sürdürmekte olan Yeniköy Dent, kısa sürede sektöründe fark yaratan kliniklerden biri konumuna gelmiştir. Kliniğimiz hakkında ve sunduğumuz hizmetlerle ilgili daha geniş bilgi almak için bizlerle mail yada telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, dostluğumuzun daha uzun yıllar devam etmesini dileriz.
SOSYAL MEDYA
YENİKÖY DENT Köybaşı Cad. Kapalı Bakkal Sk. No:16/1 Yeniköy - Sarıyer / İstanbul Tel : 0212 223 9410 Gsm: 0545 603 4475 E-posta: info@yenikoydent.com Web: www.yenikoydent.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Hemen Arayın