İmplant

İmplant

Dental implantlar eksik dişlerin yerine gelen doğan diş kökünü taklit eden titanyumdan yapılmış materyallerdir. Titanyum, insan vücuduna en biyo uyumlu materyaldir.
AÇIKLAMA Dental implantlar eksik dişlerin yerine gelen doğan diş kökünü taklit eden titanyumdan yapılmış materyallerdir. Titanyum, insan vücuduna en biyo uyumlu materyaldir. Dişsiz bölgeye komşu olan dişlerde veya dişsiz bölgenin karşıtı dişlerde boşluğa doğru devrilme ve ilgili bölgede kemik incelmesi görülmektedir. Bu durum bu bölgeye implant yapılmasını zorlaştırmaktadır. Bu durumda bu bölgeye kemik tozu eklenmesi veya kemiğin kalite ve boyutunu arttırıcı ileri cerrahi yöntemleri uygulanmaktadır. Dental implantlar köprüye göre daha estetik ve daha hijyenik bir tedavi yöntemidir.
SOSYAL MEDYA
YENİKÖY DENT Köybaşı Cad. Kapalı Bakkal Sk. No:16/1 Yeniköy - Sarıyer / İstanbul Tel : 0212 223 9410 Gsm: 0545 603 4475 E-posta: info@yenikoydent.com Web: www.yenikoydent.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
İmplant
Hemen Arayın