Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma, hastanın evde bir plak yardımıyla kendinin uygulayabileceği ev tipi beyazlatma ve hekimin birtakım işlemlerle yaparak klinikte uyguladığı ofis tipi beyazlatma şeklinde ayrılabilir.
AÇIKLAMA Beyazlatma Diş beyazlatma, hastanın evde bir plak yardımıyla kendinin uygulayabileceği ev tipi beyazlatma ve hekimin birtakım işlemlerle yaparak klinikte uyguladığı ofis tipi beyazlatma şeklinde ayrılabilir. * Ev tipi beyazlatma; hastadan ölçü alınır ve hastaya özel bir beyazlatma plağı hazırlanır. Beyazlatıcı ajanın kullanımı hastaya tarif edilerek 8-16 gün kullandırılır. Böylelikle dişler, 2-3 ton beyazlatılabilir. * Ofis tipi beyazlatma; hasta koltuğunda 30-45dk içinde gerekli kimyasallar ile kuvvetli ışık kaynakları kullanılarak 2-3 seansta dişlerin beyazlatılmasıdır. Kanal Tedavisi Görmüş Dişlerin Beyazlatılması Kanal tedavisi görmüş dişler, canlılığını kaybetmiş olduğundan ve damar-sinir paketi ile beslenmesi olmadığından, zamanla siyah-gri tonlarında koyu renk alabilirler. Bu dişler, 2-3 seansta diş hekiminin uygulayacağı ilaçlarla beyazlatılabilirler.
SOSYAL MEDYA
YENİKÖY DENT Köybaşı Cad. Kapalı Bakkal Sk. No:16/1 Yeniköy - Sarıyer / İstanbul Tel : 0212 223 9410 Gsm: 0545 603 4475 E-posta: info@yenikoydent.com Web: www.yenikoydent.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Diş Beyazlatma
Hemen Arayın